işkembe çorbası yorumları
işkembe çorbası Hakkında 11 Yorum Yapılmıştırilo
09.12.2016
yıllardır işkembe çorbası içerim.bu kadar yararlı olduğunu bilmiyordum.teşekkürler admin.

İpek
21.02.2014
işkembe çorbasının yapılışı biraz meşakkatli olsa da tadı enfes... bu tarif de işkembe çorbasını harika bir şekilde anlatmış. tarifi ben denedim ve çorbam harika oldu.. ancak çorba da dana değil de kuzu işkembesini tavsiye ederim. dana işkembesi biraz geç pişiyor ve sert oluyor...

Hoşten
21.02.2014
ben hiç denemedim makarnanın çorbasını tarifinden denemek lazım

Nilhan
20.02.2014
İşkembe çorbası severek içtiğim ve bayıldığım bir çorba türüdür. Ne var ki, sarımsak kokusu bu çorbayı her zaman içmeme engel oluyor. Aslında sarımsak kokusunu giderebileceğimiz birçok yöntemde mevcut ama gün içerisinde bu her zaman mümkün olamayabiliyor. İnanın her gün her sabah içsem, bir sabah yeter artık bu sabahta içmeyeyim diyeceğim bir çorba değil. Abartmadan söylüyorum çok severim. hele birde hafif kalın doğranmış olursa. İşte o zaman mükemmel bir çorba keyfi oluyor.

Admin
28.01.2013
Balkabağı Çorbası hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Balkabağı Çorbası konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Barbunya Çorbası hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Barbunya Çorbası konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Rüya Çorbası hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Rüya Çorbası konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Makarna Çorbası hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Makarna Çorbası konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Mantarlı Balık Çorbası hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Mantarlı Balık Çorbası konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Serin Salatalık Çorbası hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Serin Salatalık Çorbası konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
İşkembe Çorbası hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, İşkembe Çorbası konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.
1 |
#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

işkembe çorbası, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Haziran - 2018